وبلاگ شخصی پژمان اکبرزاده
Pejman Akbarzadeh Personal blog in Persian
فیس‌بوک / Facebook - تویتر / Twitter - تارنما / Website


۱۳۹۳ مرداد ۲۹, چهارشنبه

کوبیده و تغییرات عجیب در منوی رستوران ایرانی در آمستردام

یک رستوران ایرانی در هلند هست که کوبیده های معروفی داره. چند شب پیش ویارمون زد بالا و به اتفاق دوستان تصمیم گرفتیم بریم اونجا و بزنیم تو گوش کباب ها.
چند سالی هست این رستوران رو می ریم و گاهی هم با صاحبش سر به سر می ذاریم. اما اینبار از لحظه ای که مِنو رو گذاشت روی میز ماها یهو جا خوردیم:
منو عوض شده بود. اما فقط نو نشده بود. یه سری اتفاقات جدید هم روش و توش افتاده بود!
یک پرچم کوچک ایران با آرم جمهوری اسلامی روش چسبانده شده بود. و در صفحه اولش هم یک "بسم الله الرحمن الرحیم" اندازه کله بنده با حروف طلایی رنگ نقش بسته بود.
من که نفهمیدم این تغییرات ناگهانی در منوی این رستوران از کجا میاد. عکسی هم ازش گرفتم که اگر شما چیزی به ذهن تون می رسه ما رو هم با خبر کنید. 
و کلام آخر، از آنجا بنده جن هستم و پیرو ویژگی‌های وجودی ام از «بسم الله» فرار می کنم، سعی می کنم فعلا اون دور و برا پیدام نشه !

-->

۹ نظر:

ناشناس گفت...

ناراحتی اینجا نیا
برو یه جای دیگه غذات رو بخور

ناشناس گفت...

احتمالا" صاحاب رستوران ارتباطاتی با بهشت ملاها(ایران)داره بر قرار میکنه....توصیه بنده هم به شما اینه بهتره اون طرفا زیاد نچرخی جائی که بسم الله+پرچم جمهوری اسلامی کنار هم باشه اتفاقاتی خوبی نمی افته

ناشناس گفت...

من کاری با حکومت ایران ندارم و به نوعی مخالفم ولی دلیل نداره به دین و اعتقادات دیگران خرده بگیرم وجود نام خدا چه مشکلی داره؟؟با هر دلیلی که باشه.

داریوش مجلسی گفت...

ناشناس نوشته: نمیخوای اینجا غذا بخوری برو جای دیگه غذا رو بخور.
این ناشناس فراموش کرده غذائی که در منوی نوشته شود که روی جلدش بسم الله الرحمان......ثبت شده این دیگر غذا نیست بلکه زهرمار است. که نوش جان صاحبش. داریوش مجلسی

ناشناس گفت...

به احتمال خیلی زیاد اون رستوران توسط یکی از عوامل وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی خریداری شده ویا یکی از عواملی که پولهای باداورده داشته رفته واونجا را خریده شما یکبار دیگر تشریف ببر وبا کارکنان انجا صحبت کن وسئوالاتت را بطور نامحسوس که شک برانگیزنباشه میتوانی از کارکنان رده پائین قدیمی بپرسی که علت این تغییر چیست ویا اینکه دررستوان بیش ازحد معمول پشت میزت بنشین ورفت وامدها را نگاه کن که چه جورایرانیان وشاید لبنانی هائی که وابسته به رژیم هستند آیا به انجا رفت وآمددارند یاخیر شاید محل جدیدرفت وامد تروریستهای جمهوری اسلامی شده باشد

ناشناس گفت...

يادمان نره. اول با پول خودمان رستوران باز ميكنند( رستوران ميكونس) ، بعد با ما دوست ميشند و اطلاعت جمع ميكنند، بعد ب شام خصوصى دعوت ميكنند، و همانجا عوامل لبنانى مياند و ترور مان ميكنند و همه ناپديد ميشند.

ناشناس گفت...

بیچاره لابد میخواد وام بگیره ....

البته از اون وام های چند صدمیلیاردی کم بهره یا بی بهره طولانی مدت...
شاید هم قرض الپسنده

ناصر آباداني گفت...

دنياي عجيبه !! بعد از ٣٥ سال بأيد تا حالا فهميده باشيم علائم نزد يكي و دوري از اين نظام پليد چيه، حالااگر كسي مخواهد تحت لوائ بريم كباب مان را بخوريم و كاري به دين و إيمان مردم نداشته باشيم تنها ،يك خر مرد رندي بزرگ است و بس، تغيرات ناگهاني آن هم با اين علائم ،خبر از چون پرده بيافتد آن كار ديگر ميكنند دارد،،،،،،

ناشناس گفت...

لحن حرف زدن طرفو بربن، به ملاها رفته
پیشنهاد میکنم این رستوران رو بایکوت
کنیم، من که اونجانمیرم.